http://www.farmavet.com.tr/tr/kanatli-kategorisi-329 http://www.farmavet.com.tr/tr/yem-koruyuculari/bactifarm-sp-likit-urunu-434 http://www.farmavet.com.tr/tr/verim-arttiricilari-kategorisi-345 http://www.farmavet.com.tr/tr/altetkinlikler/557 http://www.farmavet.com.tr/tr/atcilik-kategorisi-333 www.farmavet.com.tr/tr/ruminant-kategorisi-330
 • FARMAGÜLATÖR LIQUID

  Hem kanatlı hem de büyükbaş hayvanlarda verim arttırıcı özellikleri bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış doğal kaynaklı bir yem katkı maddesidir.

  detaylı bilgi >
 • BACTIFARM SP LIQUID

  Bakteriyel üremeyi önleyen bir yem katkı maddesidir. Salmonella inhibitörü, antibakteriyel ve aynı zamanda asit düzenleyicidir.

  detaylı bilgi >
FARMAVET EDITOR
EDİTÖRDEN
Global aktörler bizi izliyor               İlk şirketimiz PETHASK A.Ş. 1983’te, FARMAVET INTERNATIONAL ise 1992 yılında kuruldu. FARMAVET tamı tamına 20 yılı ... devamını oku >
 • GMP
Copyright 2011 | Tüm Hakları Farmavet Yem Katkıları'na aittir.
E-Bültenimize kayıt olun :    

İHRACAT POTANSİYELİ BULUNAN VE İTHAL İKAME EKSTRATLARIN BÜNYEMİZDE ÜRETİLMESİ PROJESİ
Projemizin genel amacı; mevcut durumda ithal ettigimiz ve ürünlerimizin içeriğinde kullandığımız ekstraktların yerli olarak bünyemizde üretilmeye başlanması için gerekli alt yapının oluşturulması ile ithalatın önüne geçilmesi, ürünlerimizin hem kalite hem de fiyat rekabeti için özellikle yurtdışı pazarda daha rahat rekabet etmesi, bu ekstraktları bünyemizde üretmeye başlamamız ile ürün çeşitliliğimizin artması, böylece hem firma gelirimizin hem de ihracatımızın artmasıdır.