FUTURE FISH EURASIA 2016

Future Fish Eurasia Fuarı, başta T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ege İhracatçı Birlikleri ve Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG) olmak üzere, sektörün tüm dernek, birlik, kurum ve kuruluşlarının, lider firmalarının, üniversitelerin katılımı ve desteği ile 2 Haziran Perşembe günü ziyaretçilerine kapılarını açtı ve fuar 4 Haziran Cumartesi gününe kadar devam etti.

Hayvan sağlığı ve beslemesindeki uzmanlığını yıllardır balıkçılık sektöründe de sürdüren FARMAVET INTERNATIONAL ekibi, 3 gün süren fuar boyunca birbirinden değerli sektör temsilcilerini standında ağırladı.

Farmavet International Genel Müdürü Dr. Ercan Petekkaya, YAŞAR HOLDİNG A.Ş.

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Icra Başkan Yardımcısı Sayın Hasan Girenes ile Farmavet International standında sohbet ettiler ve sektör hakkında görüşmeler gerçekleştirdiler. Aynı zamanda fuar sürecinde Kılıç Balık, Agromey, Biomar-Sagun, ArtAkua  gibi Sektör paydaşlarıyla da görüşme şansı bulundu.

Mevcut partnerlerinin yanı sıra, FARMAVET INTERNATIONAL’ın yurtdışında distribütörlüğünü yapmak isteyen çeşitli firmalarla da görüşen Dış Ticaret Koordinatörü Sn. Deniz Petekkaya, fuar boyunca sektör paydaşlarına ürünler hakkında bilgi verme fırsatı buldu.