POSTA GAZETESİ ALMANYA EUROTIER FUARI HABERİ

”Farmavet fuarda ilgi gördü”

Farmavet Internatıonal, değişime ve gelişime açık şirket politikası ile Türkiye’yi dünyanın her yerinde temsil etmeye devam ediyor.Almanya’daki Eurotier Tarım,Yem, Hayvancılık Fuar’ında 2012 den beri Türkiye’yi temsil ettiklerini söyleyen Farmavet Internatıonal Dış Ticaret Müdürü Ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Petekkaya, sadece kendilerinin geliştirip ürettikleri yerli markalarını tanıtan yem katkıları salonunda bulunan tek Türk firma olma olduklarını bildirdi.15-18 Kasım 2016’da Hannover’da gerçekleştirilen dünyanın en büyük hayvancılık fuarlarından biri olan EuroTier fuarında bulunan renkli standları firmanın yurtiçi ve yurtdışından birçok ziyaretçinin akınına uğramasını sağladı.

”Yeni iş anlaşmaları”

Farmavet Internatıonal’ın fuarda deneyimli ekibiyle standlarında hem yerli hem yabancı bayileri görüştüğünü söyleyen Deniz Petekkaya ”Farmavet Internatıonal fuar boyunca sadece Avrupa’dan değil dünyanın dört bir köşesinden gelen ziyaretçilerle yeni iş anlaşmaları yaptı.Yeni geliştirilen Formüle sahip Mavimoo buzağı mamamız ilgi gördü.Yıllardır bilim ve yem sanayi tarafından bilinen kanatlı yemleri için geliştirilmiş doğal verim arttırıcı Farmagülatör ürünümüz ise Brezilya Kanatlı bilimi dergisinin en son sayısında yayınlanan bir makalede değerlendirildi.Bu da ziyaretçilerin ilgisini arttırdı.” dedi.

Posta Gazetesi

Farmavet International’ın yurtiçi ve yurtdışı iş geliştirme ekibi EUROTIER 2016 fuarında bulunmak üzere Almanya’daydı. 2012 yılından itibaren Almanya’da stand açan Farmavet International’ın ürünlerine, 2016 EUROTIER fuarında da muazzam bir ilgi vardı. EuroTier fuar ile ilgili haberimiz 30 kasım 2016 tarihli Posta gazetesinde yayinlanmistir. Sektördeki tüm dost ve müşterilerimize duyurulur.