RUSYA TEKNİK TUR 2017

Rusya hayvancılık ve gıda üretimi bakımından en büyük ülkelerden biridir. Sıkı politikaları ve yüksek denetimli gümrük düzenlemeleri nedeniyle, Rusya pazarına yeni bir ürün sunmak her zaman kolay değildir. Uzun zamandan bu yana yoğun çaba ve teknik çalışmaların ardından FARMAVET INTERNATIONAL olarak, benzersiz premiks ve yem katkı maddelerini Rus çiftçilere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yıllardır Rus çiftçilerine, yem fabrikalarına ve hayvancılık işletmelerine gururla hizmet veriyoruz.

20 Aralık’ta, gün verimli toplantılarla geçti. Uzun zamandır Rus yem fabrikaları ve çiftçilere Premium yem katkı maddeleri ve premiksler tedarik ettiğimiz için birlikte ele alacağımız birçok konu vardı.

21 Aralık’ta, Farmavet Dış Ticaret KoordinatörÜ Deniz Petekkaya, Rus misafirimiz Fomin Bey ve Farmavet Teknik Satış Müdürü / Ziraat Mühendisi Mehmet Tobin Bey, Farmavet International ürünlerini kullanan tavuk çiftliklerini ziyaret etti.

Fomin Bey, aynı zamanda ikinci üretim alanımızı ve FARMAVET INTERNTAIONAL’ın Ar-Ge laboratuarını meslektaşlarımız ile beraber ziyaret etti. Temiz işyeri ortamının yanı sıra organize ve iyi planlanmış üretim tesisinden etkilendiler. Rus ziyaretçiler, Farmavet’in Bilimsel Çalışma Gruplarını ve AR-GE çalışmalarını gözlemleme şansını elde ettiler. FARMAVET INTERNATIONAL olarak, ülkemizi ve firmamızı dünyanın her yerinde gururla temsil etmeye devam ediyoruz.
Bizi takipte kalın!