SALİHLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI A TAKIMI FARMAVET INTERNATIONAL ZİYARETİ

”Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın genç üyeleri Salihli’de üretim yapan firmaları ziyaret etti. Salihli TSO’nun genç üyelerinden oluşan A Takımı, Salihli Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Zertum ve Farmavet firmalarını ziyaret etti.Ziyarette Zertum firma sahibi Sarp Yamaç Er ve eşi Alime Er A Takımı üyelerine tesis ve üretim safhaları hakkında bilgi verdi.Salihli TSO A Takımı Organize Sanayi Bölgesindeki ikinci ziyaretini ise Farmavet ‘e gerçekleştirdi.Ziyarette A Takımı üyelerini Farmavet Dış Ticaret Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Petekkaya bilgilendirdi.Ziyaretler hakkında konuşan A Takımı Başkanı Recep Bayraktar ” Kendi sektörüne farklılık katmak ve sağlıklı hayvan yemi üretiminde ısrarcı olduğunu görmekten mutluluk duyduğumuz Farmavet’e bizleri misafir ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Sizler gibi büyük yatırımcıları Salihli’de görmek bizlere umut veriyor ” dedi.

Milliyet Gazetesi

 

35 yıl’a yakın sektör deneyimi ile, ülkemizin en köklü yem katkısı, tamamlayıcı yem maddesi, premix üreticisi olarak bu topraklara değer katmaya devam ediyoruz.

 

En zor zamanlarda dahi, bu ülkeye olan inancımızı kaybetmeden yatırımlarımıza devam ediyoruz. İstanbul’dan sonra ikinci üretim tesisimizi açtığımız Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırımlarımıza devam ediyoruz.

 

Bizleri ziyaret eden Salihli Sanayi ve Ticaret Odası’nın genç üyelerinden oluşan dinamik ekibi A TAKIMI’na teşekkür ediyoruz.