VIV ÇİN 2018

«Çin yem katkı maddeleri piyasası muazzam büyüme oranları kaydetti ve tahminlere göre  dönemin sonunda sektörde küresel lider olması bekleniyor. Hayvancılık sektöründe dünyanın en büyük üreticisi ve tüketicisi olan Çin’in, et ve süt ürünleri tüketiminin yükselen nüfus, güçlü gelir artışı, yerli et ve süt üretim sistemlerinde iyileşmesi ve daha iyi ulaşım, dağıtım sistemleri  nedeniyle hızla artmaya devam edeceği tahmin edilmektedir. »

Kaynak: www.mordorintelligence.com

Farmavet International’ın dış ticaret faaliyetleri Nanjing’de devam etti. Farmavet ekibi bir hafta boyunca toplantılar, ziyaretler ve sergilerle dolu bir programla Çin’deydi. Önceki zamanlardaki gibi, Farmavet’in VIV ÇİN’deki standında Çin’in komşu ülkelerin den ve deniz aşırı bölgelerinden birçok ziyaretçi bulundu. Asya, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu’dan birçok distribütör, FARMAVET ürünlerine çok ilgi gösterdi.

FARMAGÜLATÖR XP, GARLİVİT LİKİT, AQUA 7 FORCE, FARMAZYME Yem Enzimleri, FARMASACC ve Suda Çözünen Toz Vitamin-Mineraller fuar süreci boyunca konuşulan en önemli konulardandı.

FARMAVET olarak Hoşgeldiniz Kokteyli’ne davet edildik ve bu özel programa ekip olarak katılım gösterdik. FARMAVET uluslararası etkinlikleri takip etmeye devam edecek.